Počet položek: 0 0,- CZK
tiprodukt.cz
velkoobchod stavební chemie illbruck

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

Ceny a zboží: 
Provozovatel internetového obchodu www.tiprodukt.cz  je plátcem DPH. Veškeré ceny uváděné na stránkách Internetového obchodu jsou uváděny včetně DPH. Veškeré zboží nabízené prostřednictvím prodejny je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.
 
Objednání zboží:
Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem prodejny. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je registrace zákazníka. Při opakovaném nákupu v našem e-shopu lze registraci využít ke slevám. Po odeslání objednávky se zákazníkovi zobrazí informace o zařazení jeho objednávky do objednávkového systému prodejny, zákazník má možnost vytisknout si objednávku. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní emailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému prodejny. Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky nebo nebude doručena kopie objednávky na zadanou emailovou adresu, v nejbližším možném termínu kontaktujte provozovatele. Provozovatel si vyhrazuje právo na případné odmítnutí objednávky a to do 3 pracovních dnů od jejího obdržení.
  
Zpracování objednávky:
V případě nejasností má provozovatel, resp. jeho zástupce či jeho zaměstnanec, právo kontaktovat zákazníka prostřednictvím jím sdělených kontaktních údajů, a proto je v zájmu zákazníka zadávat tyto údaje pravdivě a svědomitě.
 
Způsoby platby: 
Bankovním převodem a jinými online platebními metodami:
Při platbě bankovním převodem, zašlete prosím příslušnou částku na účet vedený u
Fio banka, č. ú.: 2400369287 / 2010 Posíláte-li peníze z jiných finančních ústavů, počítejte s tím, že platba bude připsána na náš účet se zpožděním (ze zákona do 2 pracovních dnů). Fyzické dodání objednávky lze uskutečnit až po připsání finančních prostředků na výše uvedený účet. Při platbě bankovním převodem uvádějte jako variabilní symbol číslo objednávky.
 
Hotově při převzetí zboží (dobírkou):
Zboží zaplatíte až při jeho dodání přímo doručiteli (PPL,Česká pošta, případně jiný přepravce). Prosíme zákazníky, kteří si zvolí tuto variantu platby, aby si připravili potřebný obnos. Dopravce (resp. Doručitel) nemusí mít drobné nazpět. 
 
Termín dodání: 
Většinu položek odesíláme do 48 hodin od přijetí objednávky (během pracovních dnů). V případě, že zboží není momentálně k dispozici (je vyprodáno a pod.), zajistíme a odešleme ho během 3-5 pracovních dní. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím.
 
Způsob doručení zboží: 
Krycí rohové lišt na SLOVENSKO nedodáváme. 
 
Dobírka:
zvolíte-li způsob dodání zboží na dobírku, bude Vám zasláno prostřednictvím společnosti PPL. Dopravné účtujeme dle ceníku dopravce.
 
Platba bankovním převodem:
zvolíte-li způsob úhrady zboží bankovním převodem, bude Vám zboží odesláno na udanou adresu po připsání finančních prostředků na náš účet.
 
 Dopravné účtujeme dle ceníku PPL.                                
*Na speciální zboží a zboží, se kterým je nutné zacházet zvlášť obezřetným způsobem (garážová vrata, plastová okna, PVC lišty a jiné), si přepravní společnost účtuje dopravné dle tabulky od 100 kg výše, maximálně však 1.190,- V tomto případě se účtuje pouze cena zboží a přepravu platí objednatel dle ceníku přepravní společnosti.
  
Zboží je doručováno na zákazníkem uvedenou adresu, o odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu. Doručování je zajišťováno v obvyklých pracovních dnech v průběhu běžné pracovní doby.
             
Osobní odběr - platba v hotovosti:
Osobní odběr je možný na adrese výdejního skladu:
Winstall-Technik s.r.o., Chmelařské nám. 1612, Žatec
po prověření zda je požadované zboží v požadovaném množství skladem.
 
Převzetí zboží:
Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahu při řešení případného problému. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat provozovatele prodejny.
 
Záruka na zboží:
Na veškeré zboží na stránkách tiprodukt.cz se vztahuje záruka 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na opotřebení běžným užíváním výrobků. Záruka na zboží prodávané prostřednictvím prodejny se řídí a je v souladu s platnou legislativou. Reklamace je podmíněna průkazností nákupu reklamovaného zboží v internetovém obchodě, čehož důkazem je daňový doklad - faktura a řádně vyplněný záruční list. Lhůta vrácení peněz při reklamaci činí 14 dnů ode dne ukončení reklamačního řízení. Tato lhůta se vztahuje i na zboží vrácené dle Obč.z.
 
Možnost vrácení zboží:
Do 14 dnů máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu.“ 
  
Ochrana osobních údajů
Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá provozovatel s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm.b) a v § 5 odst. 6 zákona. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Jednotlivé smlouvy jsou po svém uzavření provozovatelem archivovány, a to ve formě elektronické a jsou přístupné pouze provozovateli prodejny. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka vymazat z naší databáze.
 
Ochrana autorských práv
Veškeré informace publikované na prodejně www.tiprodukt.cz, jsou chráněny autorským zákonem. Produkty a služby, které jsou na prodejně uvedeny, mohou být chráněny dalšími jinými právy dotčených osob. Jakákoli část prodejny www.tiprodukt.cz nesmí být zkopírována elektronickou či mechanickou cestou a zpřístupněna dalším osobám bez předchozího písemného souhlasu držitele autorských práv. Výjimku tvoří soubory a texty určené pro tisk.
 
§ 616 Shoda s kupní smlouvou
(1) Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad. (2) Nestanoví-li tento zákon jinak, shodou s kupní smlouvou podle odstavce 1 se dále rozumí, že prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované, prodávajícím, výrobcem nebo jeho zástupcem popisované, nebo na základě jimi prováděné reklamy očekávané, popř. jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé, že odpovídá požadavkům právních předpisů, je v tomu odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a odpovídá účelu, který prodávající pro použití věci uvádí nebo pro který se věc obvykle používá. U potravin musí být vyznačeno datum minimální trvanlivosti, jde-li o potraviny podléhající rychlé zkáze, datum použitelnosti. Připouští-li to povaha věci, má kupující právo, aby byla věc před ním překontrolována nebo aby její činnost mu byla předvedena. (3) V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou"), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její pravou; není- -li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. (4) Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.
 
Upozornění
Provozovatel prodejny si vyhrazuje právo kdykoliv a bez předchozího upozornění změnit či upravit (obrázky, parametry, texty, ceny apod.). Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou být odlišné od skutečné podoby výrobku. Provozovatel prodejny si vyhrazuje právo na změnu ceny zboží v případě zřejmé chyby v ceně. Zároveň provozovatel neručí za technické specifikace a popisy zboží, které mohou být přebírány od dodavatelů, výrobců a mohou obsahovat drobné odchylky. Provozovatel si vyhrazuje právo na případnou změnu či doplnění obchodních podmínek.
 
Veškeré fotografie, jsou pouze ilustrativní a nemusí se vždy přesně shodovat se zbožím přímo nabízeným.
 
Copyright © tiprodukt.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© tiprodukt.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace